Hakkımızda

Hakkımızda

Hyper-MASK markası yüzde yüz Türk üretimi olup Hyper-Filter iştiraki olarak hayata geçmiştir.

Dünyayı sarıp sarmalayan Covid -19 virüsüne karşı, salgının yayılmaması ve hızlı önlenebilmesi için Dünya Sağlık Örgütü uzmanları maske kullanımının gerekli olduğunu bildirmişlerdir. Biz de, Hyper-MASK olarak Hyper-MASK markasını, alanında uzman olan kadrolar kurup geliştirerek, yüzde yüz yerli ve milli üretim yaparak hayata geçirdik.

Birçok ülke, pandemi sürecinde tıbbi maskelere olan yüksek talep sebebi ile maske temini hususunda büyük sıkıntılar yaşamıştır. Hyper-MASK olarak, ihtiyaç halinde olan birçok ülkeye maske bağışları göndererek, medikal ürün temin zincirine büyük katkı sağlamış bulunmaktayız. Hyper-MASK olarak, son teknoloji makinelerle üretilen maske ve meltblown üretimimiz ile, insanlığın ihtiyacını karşılamada büyük bir görev üstlenmiş bulunmaktayız.

Hyper-MASK olarak, tüm endüstriyel materyaller ve respiratör korunma ürünleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı, en yüksek kalite ve rekabetçi fiyat garantisi ile karşılamak için, alanında uzman kadromuzla size hizmet etmek için buradayız.